Fandom

F23

Wielki Obrzezany Kutas

418stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Wizyta Wycofującego się, wielkiego obrzezanego kutasa to jedna z największych nagród jaką Wielki Fekal zsyła na przeciętnego i szarego stuleja. Jego nawiedzenie wskazuje iż dany stulej odznaczył się dla całego forume F23. Wielki Obrzezany Kutas niczym wygłodniały lampart skrada się do stuleja i nim ten zdąży się zorientować zostawia na jego ramieniu widoczny ślad w postaci białej cieczy po czym szybko się wycofuję w skupieniu medytującego Gandhiego. Stulej dotknięty tym zaszczytem musi jak najszybciej opowiedzieć o tym wydarzeniu na forume.

Odwiedziny Wielkiego Obrzezanego Kutasa może jednak być także ostrzeżeniem dla stuleja, który zamierza wygrać życie i opuścić forume. Biała ciecz zmywa z niego wszelkie nadzieje i szanse na wygranie życia.

Oto przykładowa opowieść o Wielkim Obrzezanym Kutasie:

 Postanowiłem dziś zrobić coś, co nie często mi się zdarza, wybrać się na salę i pograć w siatkówkę. W szatni bardzo mi się podobało, dopóki nie sięgnąłem do wielkiego kosza z piłkami. Nagle na dłoni poczułem wilgoć a po przeciwnej stronie kosza, miedzy piłkami dostrzegłem wycofującego się wielkiego obrzezanego kutasa.[cool]

Więcej w Fandom

Losowa wiki